Zobārstniecība un higiēnists

Drukāt
ZL.LV iesaka

Daigas Lubarskas zobu higiēnistes prakse

Raudas 8-407, Tukums LV-3101
Higiēnists, zobu higiēna , zobārstniecība , mutes higiēna , zobārstniecības pakalpojumi, higiēnista pakalpojumi , higiēnists Tukumā, zobārstniecība Tukumā, Daiga Lubarska, higiēniste Lubarska.

Smaida līnija, SIA

Ropažu 96, Rīga LV-1006
Zobu raušana, zobārstniecības pakalpojumi, zobārsts, zobārsts Rīgā, zobārstniecība , zobārstniecība Rīgā Mutes higiēna .  
ZL.LV iesaka

Pētersons, zobārstniecības kabinets

Nīcgales 27, Rīga LV-1035
, zobu labošana, implantācijas, zobu ķirurģija, mutes higiēna , balināšana, zobu raušana, zobu ārstēšana Zobārstniecība un mutes higiēna .
ZL.LV iesaka

Denta-D, SIA. Dr. Dorofejeva zobārstniecības kabinets

Turpinām strādāt klātienē!
Sarkanmuižas dambis 2-1, Ventspils LV-3601
Zobārstniecība , mutes higiēna , zobu ārstēšana, protezēšana, implantācija, ķirurģija. dobuma protezēšana, zobārstniecība un mutes higiēna , zobu rentgens, rentgens, zobu rotas, zobakmens
ZL.LV iesaka

Daces un Signes zobārstniecības privātprakse, SIA, zobārsts, zobārstniecības kabinets Ventspilī

Ganību 2-2.st., Ventspils LV-3601
Zobārsts, zobārsti, zobārstniecība , zobu plombēšana, protezēšana, ķirurģija, higiēna .

Loradent, SIA, Zobārstniecības kabinets

Jaunmārupe, Mazcenu aleja 33 k.3, Mārupes p., Mārupes n., LV-2166
Zobārsts, zobārsti, zobu labošana, zobu higiēna , higiēnists, protezēšana. Zobārsts un higiēnists pēc pieraksta.

Patello Ltd, SIA, Zobārsti Rīgā

Dzirnavu 119-48, Rīga, LV-1050
Zobu implantācija.Mutes dobuma higiēna . Sakodiena un zobu rindas korekcija.Platītes, zobu ķirurģija. Diagnostika, rentgens.

Jurģele, zobārstniecības klīnika

Staraja Rusas 5-78, Rīga, LV-1048
Zobu higiēna , higiēnas preces. Higiēnisti. Ortopantomogramma. Zobu protezēšana, zobu protēzes - neizņemamās un izņemamās.

Ingadent, SIA, zobārstniecības klīnika Cēsīs

Vaļņu 11-7, 2.st., Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Zobu higiēna , zobu higiēnists, mutes dobuma higiēna . Zobu kroņi, zobu plāksnītes, porcelāna kroņu, metālkeramiskie kroņi un tilti.

Lauvas zobs, SIA, Filiāle

Ikšķiles 6, Rīga LV-1057
Visa veida zobu ārstēšana, profilakse, higiēna , ortodontija, zobu regulēšana, sakodiena labošana. Bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas ārstēšana.

Lauvas zobs, SIA, Filiāle

Auru 6a, Rīga LV-1069
Visa veida zobu ārstēšana, profilakse, higiēna , ortodontija, zobu regulēšana, sakodiena labošana. Bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas ārstēšana.

Lauvas zobs, SIA, Filiāle

Ulbrokas 3, Rīga LV-1021
Visa veida zobu ārstēšana, profilakse, higiēna , ortodontija, zobu regulēšana, sakodiena labošana. Bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas ārstēšana.

Lauvas zobs, SIA, Filiāle

Lielvārdes 141, Rīga LV-1082
Visa veida zobu ārstēšana, profilakse, higiēna , ortodontija, zobu regulēšana, sakodiena labošana. Bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas ārstēšana.

Hollywood smile, zobārstniecība Baložos

Purva 2/4-1, Baloži, Ķekavas n., LV-2112
Baložos, zobu higiēna , protezēšana, zobu rentgens. Zobārstniecība Katlakalnā, Titurgā, Rāmavā, Ķekavā, Valdlaučos, Medemciemā.

Carino, zobārstniecība

Pasta 19, Jēkabpils LV-5201
Apraksts:

Zobārstniecība un mutes higiēna.

Šmitu zobārstniecība, SIA

Priežu 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Apraksts: Šmitu Zobārstniecība ir klīnika, kas sniedz plašu zobārstniecības un mutes higēnas pakalpojumu klāstu Ogrē. Pie mums iespējama zobu implantēšana, ārstēšana, protezēšana, ķirurģija un citi pakalpojumi. Mūsu klīnika ir atvērta gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Stomatologs, SIA

Lauku 8, Salaspils, Salaspils n., LV-2121
Apraksts: Klientu pierakstu veicam telefoniski vai uz vietas klīnikā. Zobārsta pakalpojumi pieejami arī pacientiem ar īpašām vajadzībām.

Āgenskalna zobārstniecības centrs

Mazā Nometņu 57-22, Rīga, LV-1002
Apraksts: "Āgenskalna zobārstniecība" ir ārstniecības uzņēmums ar 30 gadu pieredzi. Tā darbība aizsākās tālajā 1985. gadā kā dakteres Džesmondas Niķes privātprakse, kurā sākotnēji bija tikai viens ārsta kabinets un darbojās divi speciālisti - Dr. Niķe un viņas asistente. Uzņēmums ir izaudzis līdz trīs ārstu kabinetiem, kuros darbojas ārsti, zobu higēnisti un ortodonts Dr. Edmonda Niķe, kā arī ir izveidojusies ilgtermiņa sadarbība ar Latvijas Stomatoloģijas institūta sejas žokļu ķirurgu Viktoru Pimanovu un Dentālās Studijas zobu tehniķiem Kaspara Dimpera vadībā. Mūsu speciālisti ir sertificēti un regulāri papildina zināšanas, apmeklējot seminārus un lekciju kursus Latvijā un ārvalstīs. Nemitīga zināšanu papildināšana nodrošina jaunāko tehnoloģiju un ārstēšanas metožu ieviešanu un izmantošanu ārstniecības procesā. Uzņēmums lepojas, ka tā paspārnē sadarbībā ar Stradiņa Universitātes Zobārstniecības fakultāti, jaunajiem speciālistiem tiek dota iespēja iegūt augstas kvalitātes praktiskās zināšanas.

Perladents, SIA, Zobārstniecības kabinets

Raiņa 87, Jūrmala, LV-2016
Apraksts: Zobārstniecības klīnika "Perladents" dibināta 2001.gadā. Kvalificēti speciālisti ar atbildību veic savu darbu, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas un materiālus. Mums ir svarīga mūsu pacientu zobu veselība, tāpēc mēs sniedzam tikai augstākās kvalitātes stomatoloģijas pakalpojumus – zobu estētiskās restaurācijas, zobu implantāciju, balināšanu un endodontiju. Katram klientam sniedzam individuālu pieeju un piedāvājam atlaides ģimenēm, sportistiem un studentiem. Telpas ir plašas un pieejamas cilvēkiem ar kustību un balsta traucējumiem. Mūsu klīnika ir Blend-a-med un Oral-B Virtuālā Institūta sadarbības partneris. Negaidiet kamēr parādīsies zobu sāpes! Nāciet pie mums laikus, būsiet laipni gaidīti!

Dr. D.Kokoreviča, SIA Radiks

Skolas 7-1, Ikšķile, Ogres n., LV-5052
Bērnu zobārstniecība , bērnu zobārsts, zobārsts visai ģimenei, zobārstniecība , protezēšana, zobu higiēna Zobārsti, stomatologs, zobu labošana, plombēšana, mutes higiēna . Zobu rentgens, ārstēšana.
Stomatoloģiskie pakalpojumi, kas tiek veikti, izmantojot mūsdienīgus materiālus, ietver sevī zobu ārstēšanu, ķirurģiju, transplantēšanu, protezēšanu, zobakmens noņemšanu, balināšanu, sakodiena koriģēšanu un citus zobārstniecības pakalpojumus.